احراز هویت برای سفارشات مبلغ بالا

برای حفظ امنیت ثبت سفارش ، سفارشاتی که مبلغ آنها بالاتر از 2 میلیون تومان باشد ، می بایست از طریق کارت ملی احراز هویت شوند و در هنگام تحویل بسته ، کارت ملی فرد خریدار درخواست می شود و سپس بسته تحویل می گردد.

 

مشخصات و نحوه ارسال

– در هنگام نهایی کردن سبد خرید ، آدرس و استان محل سکونت خود را کاملا دقیق وارد کنید و در صورتیکه توضیح خاصی برای تحویل دارید هنگام ثبت سفارش در بخش توضیحات یادداشت کنید . برای مثال اگر میخواهید سفارش تان به فرد خاصی یا در زمان خاصی تحویل گردد یادداشت کنید.
– هزینه ی ارسال به سراسرکشور در فروشگاه ویپیرزدیلی تنها 15 هزار تومان در نظر گرفته شده تا با کمترین هزینه سفارشات شما عزیزان به تمام نقاط کشور ارسال شود.
– نحوه ی ارسال سفارشات در تهران ، توسط پیک داخلی ویپیرزدیلی و الوپیک انجام می شود.
– سفارشات شهرستان ها توسط پست پیشتاز ؛ پست ویژه و تیپاکس انجام می شود.

خریداری باتری به صورت جداگانه

– در موقع خرید به توضیحات دستگاه ها دقت کنید اکثر دستگاه ها دارای باتری نیستند و باید جداگانه تهیه شوند اما بعضی مدلها دارای باتری داخلی هستند و نیاز به خرید باتری جداگانه نیست.

– در ضمن همانطور که می دانید هیچ باتری ای حتی در کارخانه های خود نیز گارانتی نمی شوند ولی با توجه به تعهد فروشگاه ویپیرزدیلی به مشتریان خود ، باتری ها نیز دارای ۳ روز گارانتی می باشند و در صورت وجود مشکل ، تعویض خواهند شد.

گارانتی محصولات خریداری شده

– تا ۷ روز بعد از خرید دستگاه ، در صورتیکه هر گونه مشکل در ساختار دستگاه ها مانند باتری های داخلی یا مشکل در عملکرد دستگاه باشد ، در صورتیکه دستگاه ضربه و آب نخورده باشد قابل تعویض یا استرداد وجه می باشد و در این بین هیچ هزینه ای از مشتری دریافت نمی شود فقط هزینه ی فرستادن مجدد بسته توسط پیک با مشتری می باشد.
– جویس ها تا قبل از باز شدن پلمپ قابل پس گرفتن و تعویض هستند ولی بعد از باز شدن هر جویسی ، با توجه به استانداردی که وجود دارد ؛ پس یا تعویض نمی شود.